اسپرسو ساز مسافرتی چیست ؟

اسپرسو ساز مسافرتی

تصور کنید که صبح های سرد زمستان ، قبل از رسیدن به محل کارتان می توانید در ترافیک برای خودتان یک لیوان اسپرسوی داغ ، تازه و فوری تهیه کنید و هم گرم شوید و هم خواب از سرتان بپرد! اسپرسو ساز مسافرتی دقیقا همان وسیله ای است که می تواند این آرزوی شما را برآورده کند.
درواقع اسپرسو ساز مسافرتی وسیله ای است که قادر است پشت ترافیک ، در جنگل ، در جاده  و به طور کلی در محیط خارج از منزل برای شما قهوه اسپرسوی داغ و تازه تهیه نماید .
دستگاه های اسپرسو ساز مسافرتی انواع گوناگونی دارند . بعضی از آنها نیاز به برق دارند و برخی بدون اصال به برق هم کار می کنند .

اسپرسو ساز مسافرتی “هند پرسو” چیست ؟

به تازگی یک شرکت فرانسوی با طرح این ایده که اگر برای تهیه یک لیوان اسپرسو داغ ، نیاز به زمان نباشد، صبح ها می توان ده دقیقه بیشتر خوابید ، اقدام به تولید اسپرسو ساز های سفری یا به عبارتی قابل حمل نموده است .این اسپرسو ساز مسافرتی با قیمت ۱۵۰ یورو ، قادر است  در مدت ده دقیقه یک اسپرسو یا دست کم قهوه ای با غلظت اسپرسو تولید کند !
اسپرسوساز مسافرتی این شرکت قابلیت اتصال به جای فندک و استفاده از برق ماشین را داراست .
طریقه استفاده از این اسپرسو ساز های مسافرتی بسیار ساده است و در پنج مرحله ساده و کوتاه انجام می شود.
۱ ) کپسول مخصوص قهمه را در دستگاه قرار دهید .
۲ ) مخزن آب ستگاه را پر کنید.
۳ ) دکمه روشن کردن دستگاه را فشار دهید .
۴ ) فنجانتان را زیر دستگاه نگهدارید .
۵ ) از نوشیدن اسپرسو خود لذت ببرید .

 

اسپرسو ساز مسافرتی

این اسپرسو ساز مسافرتی که “هندپرسو” نام دارد ، دارای وزنی متر از یک کیلو گرم و به شکل استوان ای بوده و به سادگی میان دو صندلی ماشین جای می گیرد .
همچنین این اسپرسوساز مسافرتی می تواند حدود ۱۶ بار فشار تولید نماید .

اسپرسو ساز مسافرتی “مینی پرسو” چیست؟

اسپرسو ساز مسافرتی مینی پرسو برخلاف هندپرسو ، برای کار کردن نیاز به برق اتوموبیل ندارد ! این اسپرسو ساز مسافرتی دارای پمپ نیمه اتوماتیکی است که قادر است مقدار معینی آب را با فشار از روی پودر قهوه عبور دهد و برای آنکه به فشار ایده آل برای عصاره گیری برسد به چند مرتبه پمپ کردن نیاز دارد .

« (Previous Post)

Comments are Closed