کافی شاپ آلبالو

کافی شاپ آلبالو

کافی شاپ آلبالو که در سال ۱۳۸۲ تاسیس شده همه روزه از ساعت ۱۰- ۲۲ کار می کند و مناسب برای برگزاری مراسمی مانند تولدها است . اما لازم است برای برگزاری مراسم حتما از قبل رزرو و هماهنگی صورت گیرد .
کافی شاپ آلبالو به تعداد ۲۰ عدد صندلی دارد و اطراف آن همیشه جایی برای پارک ماشین پیدا می کنید .

کافی شاپ آلبالو

بجز ساعت ۱۷:۳۰ -۱۹:۳۰ عصر که تنها به مدت۴۵ دقیقه زمان به شما اختصاص داده می شود  ، در سایر ساعات کاری کافی شاپ هیچ محدودیتی در ارتباط با مدت زمان نشستن در کافی شاپ آلبالو و صحبت کردن با دوستانتان ندارید .
در این کافی عموما شاپ موسیقی کلاسیک پخش می شود ، اما براساس مراسم شما این موسیقی قابل تغییر است .
در این کافی شاپ آنواع نوشیدنی های سرد مانند آب پرتقال ، لیموناد ف باواریا ، آب زرشک و … سرو می شود . همینطور نوشیدنی های  گرمی مثل  انواع قهوه ، هات چاکلت و کاپوچینو و انواع مختلفی از چای نیز در کافی شاپ البالو سرو می شود . انواع مختلف شیک ها را هم می توانید از این کافی شاپ درخواست کنید .
بجز نوشیدنی ها می توانید انواع دسر ها و بستنی ها را نیز در منوی کافی شاپ آلبالو پیدا کنید . بستنی شکلاتی ، بستنی موز و گردو ، بستنی طالبی ، ژله بستنی ، ژله با خامه و … همه در منوی بستنی ها و دسر های این کافی شاپ پیدا می شوند .
همچنین انواع عرقیات و کنستانتره ها و کیک ها را نیز می توانید در کافی شاپ آلبالو سفارش دهید .
کافی شاپ آلبالو علاوه این ها در کافی شاپ آلبالو می توانید غذاهای سبک و انواع اسنک ها را میل نمایید . چیپس و پنیر ، اسنک ژامبون و مرغ و … ، انواع سالاد ها ، ساندویچ استیک و … همه و همه در منوی کافی شاپ آلبالو یافت می شوند .

 

کافی شاپ آلبالو

آدرس و تلفن کافی شاپ آلبالو

آدرس : خیابان ونک ، نرسیده به اتوبان کردستان ، برج آیینه ونک ، طبقه اول .
تلفن تماس : ۸۸۷۸۴۰۶۷

(Next Post) »

Comments are Closed