روبات قهوه ساز

روبات قهوه ساز

روبات قهوه ساز: امروزه شاهد خلق صنایع حیرت آور بسیاری در سراسر جهان گیتی هستیم که پیشرفت تکنولوژی را به مراحل جدیدی می رساند. اما این تکنولوژی های خلق شده زمانی مورد توجه عموم مردم قرار می گیرد که به موازات علاقه مندی هایشان بوده باشد. قهوه باز ها از شنیدن خبری مبنی بر ساخت روبات قهوه ساز برای اولین بار در دنیا بسیار شگفت زده خواهند شد. درست شنیدید. هم اکنون یک روبات در چین ساخته شده است که به دم کردن قهوه پرداخته و این کار را بهتر بسیاری از قوه ساز ها انجام می دهد. با ما همراه باشید تا توضیحات بیشتری در این باره برای شما ارائه نماییم.

روبات قهوه ساز از ایده تا واقعیت

یک نمایشگاه معروف که هر ساله در شانگهای چین در رابطه با قهوه و انواع نوشیدنی قهوه و همین طور انواع قهوه ساز و سایر محصولات مرتبط با قهوه برگزار می شود امسال توانست با رونمایی روبات قهوه ساز همه را شگفت زده کند. در این نمایشگاه و در حضور بازدید کنندگان حاضر در نمایشگاه نحوه کار این روبات به نمایش در آمد. این روبات با برنامه ریزی دقیقی که در هسته پردازشی خود در اختیار دارد قادر است قهوه دم کرده و این کار را به دقیق ترین و بهترین شکل ممکن و به روش چکه ای انجام دهد. این محصول می تواند در آینده ای نزدیک باریستا ها را از دور خارج نمایند. شما می توانید ویدیوی تهیه شده از روش کار این روبات بی نظیر قهوه ساز را با کلیک بر روی لینک زیر مشاهده نمایید.

دانلود ویدیو

باید منتظر ماند و دید چه زمانی تولید این روبات ها به تعداد بالا رسیده و به کل جهان ارسال می شود. مسلما وجود روبات قهوه ساز در هر کافی شاپی می تواند سرعت کار کافی شاپ را بالا برده و رضایت مشتریان کافی شاپ را به همراه داشته باشد.


Comments are Closed