چگونه یک لیوان آیس کافی شیری درست کنیم؟

آیس کافی شیری

چگونه یک لیوان آیس کافی شیری درست کنیم: کم کم به گرم شدن هوا نزدیک می شویم و چه بهتر است با نوشیدنی های خنک مثل آیس کافی شیری خودمان را خنک کنیم. برای کسانی که مصرف کننده قهوه هستند چه بسا بهتر است به جای نوشیدن یک لیوان آب طالبی خنک یا هر نوشیدنی دیگه ای از یک نوشیدنی خنک از جنس قهوه مانند یک لیوان آیس کافی شیری بهره مند شوند.

مواد لازم جهت تهیه آیس کافی شیری

برای تهیه این نوشیدنی تنها موارد مورد نیاز یک لیوان قهوه درست شده (نوشیدنی) و یک لیوان شیر می باشد. البته در ادامه خواهیم گفت برای دل پذیر تر شدن بهتر است از قهوه و یا شربت (با طعم دلخواه) استفاده نماییم.

طرز تهیه آیس کافی شیری

حال به سراغ طرز تهیه آیس کافی شیری می رویم. بر خلاف این همه توضیح بنده برای درست کردن و نوشیدن این نوشیدنی دل چسب خنک نیاز به زحمت زیادی نداشته و کافیست مراحل زیر را به کار گیریم. برای شروع و در مرحله اول باید قهوه درست کنیم و ما اینجا انتخاب قهوه را به دلخواه مصرف کننده واگذتر می کنیم تا این نوشیدنی بیش از حد معمول دل چسب شود. بعد از آن که قهوه مان آماده شد آن را در قالب های مربعی شکل یا هر شکل دل خواه میریزیم و آن را داخل فریزر می گذاریم تا یخ ببند و شکل بگیرد سپس لیوانی شیر آماده کرده (کم چرب یا پر چرب بودن شیر هم باز به دلخواه شما) و قالب های یخ زده قهوه را می شکنیم و درون شیر می ریزیم. صبر کنید هنوز آیس کافی شیری آماده سرو نشده و یک مرحله دیگر پیش رو داریم و آن این است که شیرمان را یا با مقدار کمی شکر یا هر شربت دلخواهی که مورد نظرمان است شیرین نموده تا طمع و مزه بهتری حاصل شود.

حال یک لیوان ایس کافی شیری آماده داریم که بی صبرانه منتظر نوشیدن و لذت بردن شماست.

نوش جان.


Comments are Closed