بهترین قهوه فروشی های تهران

بهترین قهوه فروشی های تهران

معرفی بهترین قهوه فروشی های تهران

قهوه ۲۹

قهوه ۲۹ با بیش از ۱۲ سال سابقعفعالیت در زمینه تولید قهوه و عرضه آن ، توانسته تا یکی از جدیدترین محصول قهوه به عنوان موکاچینوی فوری را وارد کشور کند و در بازار عرضه نماید. قهوه ۲۹ نگاه ویژه به نوشیدنی پر طرفدار قهوه دارد و از این رو قدم در راه تولید بهترین نوع از انواع قهوه برداشته و در این راه نیز توانسته است به موفقیت برسد.

شعبه (۱): تهرانپارس- قنات کوثر- شهرک امید- فاز تجاری پلاک ۱/۴۲ تلفن: ۷۷۰۷۵۸۲۵

شعبه (۲): خیابان شریعتی – نرسیده به چهارراه دولت – خیابان شیرین- پلاک ۸ تلفن: ۲۲۰۰۷۱۳

 

قهوه 29

قهوه ریو

در شلوغی های خیابان جمهوری بین فروشگاه های بزرگ موبایل و لوازم خانگی یکی از قدیمی ترین قهوه فروشی های تهران نیز به چشم میخورد. حتما اگر شما هم از چهارراه استانبول گذر کنید بوی قهوه ریو رو می شنوید. البته باید این مورد را هم در نظر گرفت که یکی از مواردی که قهوه ریو را به عنوان یکی از بهترین قهوه فروشی های تهران کیفیت محصولات این فروشگاه است. انواع قهوه ترک، قهوه فرانسه، اسپرسو، کاپوچینو و … در این فروشگاه به فروش می رسد. در ویترین این فروشگاه هم میتوانید انواع قهوه جوش ها و آسیاب های دستی قهوه را هم ببینید.

 

قهوه ریو

قهوه سناتور

زمینه فعالیت : فراوری وفروش انواع قهوه

آدرس : ناصر خسرو – کوچه مروی

قهوه آریا

زمینه فعالیت : فراوری انواع قهوه

آدرس: شهرک اکباتان – فاز یک – خیابان علیزاده – سوپر هشت – پلاک ۱۲

تلفن : ۴۴۶۶۲۰۹۰

قهوه اِدِنا

یکی دیگر از بهترین قهوه فروشی های تهران قوه ادنا ست که از جمله قهوه فروشی های قدیمی تهران است و  در ضلع شمالی میدان هفت تیر و ابتدای خیابان مفتح شمالی واقع است مغازه ای کوچک که ویترین شلوغی دارد پر از بسته های بزرگ و کوچک قهوه، کاکائو و چای و همین طور قهوه جوش های بزرگ و کوچکی که قیمت آنها روی مقوا نوشته شده و به چشم می خورد. صاحب این مغازه پیرمردی است که قهوه ها را در مغازه خودش آسیاب می کند و در بسته های ۱۰۰ گرمی می فروشد.

قهوه سِت

قهوه ست که در خیابان انقلاب و روبروی خیابان ویلا، بعد از پل کالج قرار دارد و مسیری است که برای رهگذران این منطقه یادآور بوی خوش دانه های قهوه است. حسی که تمام عابران این منطقه رو در بر میگیرد ” آرامش نوشیدن یک فنجان قهوه ”
فروشنده قهوه ست خانمی ارمنی است که در مغازه اش دستگاه بزرگی برای بودادن قهوه قرار داده است و روی پیشخوان مغزه ظرف های شیشه ای که در آنها دانه های قهوه و پودر قهوه به چشم می خورد.

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد در زیر میتوانید لیست دیگری از بهترین قهوه فروشی های تهران را ملاحظه کنید و برای خرید بهترین قهوه اقدام کنید.

 

قهوه مارینا
فراوری و فروش انواع قهوه و شکلات خارجی
ادرس: کارگر شمالی ( امیر اباد شمالی ) بالاتر از بمب بنزین جنب خشکبار مقدم

قهوه انیتا
تولید و فراوری قهوه و فروش انواع شکلات خارجی
ادرس : ضلع شمال غربی میدان جمهوری
قهوه ارمن
فراوری وفروش انواع قهوه
ادرس: ابتدای مطهری
قهوه ارام
فروش انواع قهوه و شکلات
ادرس: هفت تیر ابتدای قائم مقام فراهانی

قهوه موکا

زمینه فعالیت : فراوری وفروش انواع قهوه
ادرس : خیابان جمهوری بعد از بل حافظ جنب کافه نادری
قهوه فرزین
زمینه فعالیت : فروش انواع قهوه و شکلات
ادرس : شریعتی جنب سینما فرهنگ

 

مقالات مرتبط : بهترین مارک های قهوه جهان

(Next Post) »

Comments are Closed