بهترین مارک های قهوه جهان

بهترین مارک های قهوه جهان

قهوه نوشیدنی ای است که با کافئین غنی شده است و طعم آن به سرعت قابل شناسایی است. شما میتوانید تعداد بیشماری از انواع قهوه را که در سراسر جهان معروف شده است را پیدا کنید.

۱-    Starbucks ( استارباکس )

استارباکس شرکت خدمات قهوه‌خانه‌های زنجیره‌ای آمریکایی است که بزرگ‌ترین کافی‌شاپ زنجیره‌ای در جهان محسوب می‌شود. دفتر مرکزی این شرکت در استارباکس سنتر، در شهر سیاتل، ایالت واشینگتن مستقر می‌باشد و دارای ۲۰۷۳۷ شعبه می باشد که از بین آنها ۱۲۹۳۷ شعبه در ایلات متحده و بقیه به ترتیب در کانادا و ژاپن و کشورهای دیگر همچون مکزیک، چین، بریتانیا و …قرار دارند. ثابت بودن قیمت در فروشگاه های استارباکس یکی از قوانین این شرکت است. استارباکس یکی از بهترین مارک های قهوه جهان و همچنین معروف ترین آنها شناخته می شود.

۲-    Caribou

امروزه شناخته شده ترین و معروف ترین مارک قهوه، قهوه کاریبو است. قهوه کاریبو یک طعم خاص و منحصر به فرد دارد. در حال حاضر این قهوه به وسیله شرکت  Crescent Capital Atlanta به بازار عرضه می شود. مشتریان در همه جا از این قهوه لذت میبرند. شرکت قهوه کاریبو یک کالای خاص و اختصاصی عرضه می کند و خرده فروش اسپرسو است و دومین شرکت بزرگ در امریکا بعد از statbuckes  می باشد.

۳-    Dunkin Donuts

یک مارک دیگر از قهوه که به شدت معروف و شناخته شده می باشد قهوه Dunkin Donuts  است. Dunkin Donuts شرکت تولید شیرینی و کافی‌شاپ‌های زنجیره‌ای آمریکایی است، که در سال ۱۹۵۰ توسط ویلیام روزنبرگ تاسیس شده است. دانکن فقط به خاطر قهوه معروف نیست بلکه به خاطر انتخابی است که افراد بر سر میز صبحانه خود از محصولات این شرکت دارند.

۴-    Kopi  Luwak

از اندونزی همچنین یکی از معروف ترین قهوه هاست. که از دانه های دفع شده حیوانی به نام لواک از خانواده راسویان و از یک پستاندار به نام گربه civet  به دست می آید و به عنوان گرانترین قهوه جهان از آن یاد می شود که قیمت یک فنجان از آن به ۶۰ پوند ( ۹۷ دلار ) می رسد.

۵-    Flogers

یکی از بهترین مارک های قهوه جهان فلوگر است. این موسسه در سال ۱۸۵۰ در کالیفورنیا تاسیس شده است و یک شعار ماندگار دارد ” مهمترین قسمت از خواب بیدار شدن این است که فلوگر در فنجان صبحانه شماست. ”

۶-    Gloria Jean’s

یکی دیگر از بهترین مارکهای قهوه است که بیشتر از ۱۰۰۰ کافی شاپ در ۳۹ بازار در سراسر جهان دارد که بیش از ۴۶۰ کافی شاپ آن در استرالیا است. شرکت گلوریا در سال ۱۹۷۰ در شیکاگو تاسیس شده است و از یک کافی شاپ کوچک  کار خود را آغاز کرد و پس از آن یکی از پرفروشترین مارک های کافه شناخته شده است.

۷-    Nescafe

در سال ۱۹۳۸ میلادی برند نسکافه توسط نستله در سوئیس وارد بازار شد. برند نسکافه یکی از مهمترین و توزیع‌شده‌ترین برندهای قهوۀ فوری در دنیاست که در بیش از ۱۸۰ کشور به فروش می‌رسد  و در هر ثانیه ۵۵۰۰ فنجان قهوه از آن نوشیده می‌شود.

(Next Post) »

Comments are Closed